Hakkımızda

Endüstriyel Kaya ServisTecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
 
Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız süzekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Bu tip konularda kullanıcılara gerekli bilgilendirmeler yapılmadığı için bilinçsiz kullanım söz konusudur. Firmamız sizler ve makinelerinizi önemsediği için mağdur olmanızı istememektedir. Kendi bünyemizde oluşturduğumuz daha verimli ve düzenli çalışma sistemimiz sayesinde zamanında ve hızlı servis anlayışından ve kaliteden ödün vermeden tüm endüstriyel sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Makinanızın gerekli tamir ve bakım hizmetlerini son derece uygun fiyatlara yaparak ve sonrasında sizleri bu konuda bilgilendirip bilinçlendirerek endüstriyel cihazınızı daha uzun ve sorunsuz çalışması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Uygun ve size bir fiyat çıkardıktan sonra müşteri memnuniyeti çerçevesinde gerekli servis işlemlerimizi uyguluyoruz. Bir doktorun hastasına uyguladığı hassasiyeti bizde endüstriyel cihazlarınıza uyguluyoruz. Diğer servislere nazaran daha kaliteli çalışmaktayız. Ekiplerimiz bu işte uzmanlık pozisyonuna ulaşmış tecrübede ve kalite de güler yüzlü elemanlardan oluşmaktadır. Ekibimizin tamir ve bakımlarını yaptıkları endüstriyel cihazlarda bir daha uzun süre tamirat veya bakım gerektirecek bir durum olmaz. Biz bunun garantisini veriyoruz. Ekibimiz ilk öncelikle sizlerle konuşur ve teşhisi koyarlar en doğru tamirat ve bakımı yapmak için gerektiğinden daha fazla gayret gösterirler. Tamirat ve bakımlarınızın hemen sonrasında yaşayabileceğiniz sorunlar içinde gerekli tedbirleri alırlar. Kısacası tamir ve bakımlarınızı birer sıkıntı olmaktan çıkarıp sizlere en rahat çözümleri üretiyoruz.